Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne eltűntetni,...

Hogyan lehetne eltűntetni, elfedni véglegesen ezeket a vágási hegeket?

Figyelt kérdés

Bármit meghallgatok, pénzt is hajlandó lennék erre költeni.


Itt van pár kép hogy lássátok a helyzetet.


[link]

[link]

[link]



2020. máj. 19. 15:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy hibat kovettem el ezzel, de akkoriban sajnos ezzel buntettem magam... Viszont egy ideje mar megfogadtam sose nyulok pengehez, kidobtam oket stb. Szeretnek új lappal indulni, szegyellem is magam nagyon, ha van ra lehetoseg eltuntetnem ezeket.
2020. máj. 19. 15:35
 2/8 anonim válasza:
Esetleg alapozó?
2020. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
háát, alapozót használtam eddig csak nekem azzal az a problémám , hogy nem elég tartósan marad fenn a karomon :/ szóval ha valakinek van ebben tippe hogyan lehetne tartósitani a kezemen hogy ne jöjjön le egy óra után az is jó lenne :D
2020. máj. 19. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Esetleg tetoválással. Egy-egy heget plasztikával meg szoktak tudni csinalni, kérdezz rá, hátha neked is tud segíteni.
2020. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Orvosi lézerrel!
2020. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lábaimon ennél sajnos sokkal csúnyábbak vannak/voltak. Én fél évig kezeltem Strataderm hegkezelő géllel, rengeteget segített rajtuk. Kifehéredtek, ellaposodtak. Nemrég egy sötét színű portré tetoválás került rájuk, alig vehetőek észre vagy egyáltalán nem. Gyógyulás után mindenképp folytatom a kezelést. Drága és időigényes, de teljesen megéri.
2020. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
56%
Sehogy max idővel hámlik /cserélődik a bőr réteg, (ami akár 5 év is lehet) viszont hogyha nagyon durván mély akkor tényleg sehogy. 🤷🏼‍♀️ Go with it, vállald a múltad
2020. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Oké most néztem meg a képeket. Szerintem nem olyan vészes, én tavaly nyáron csináltam pengével, enyém elég mély volt felnyílt a fehér réteg, max 2 hónap kellett hogy eltűnjenek, szerintem neked sem kell több.
2020. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!