Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömreszelő nálatok is...

Körömreszelő nálatok is egy-két használatig bírja?

Figyelt kérdés

Papírreszelőt vettem, azt 3-szor hasznlátam, már váltogattam, meg addig nyúutam, még ki nem lyukadt mindenhol... Vettem ezt a fém fajtát, na, hogy továbbtart, hát az sem...


Pedig kevest használom, lábkörmömön a nagyujjamat nem viszi el az olló, meg formára reszelni...


Van valami, ami nektek bevált és nem megy tönkre nagyon hamar?


2020. máj. 19. 21:49
 1/8 Banna97 ***** válasza:

Nekem az essence 4in1körömreszelője vált be.

Elérhető áron van, és négy féle erősségű rész van rajta

2020. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha nem, mit használsz?
2020. máj. 19. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Körömvágó csipeszt használok és utána igazítom fém reszelővel. Dm ben vettem, saját márkás mindkettő, ha jól emlékszem
2020. máj. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Papír reszelőkből nekem a Moyra vált be, évekig használtam és akkor is csak azért cseréltem le, mert már régi volt és ez eléggé meglátszott rajta. (De a funkcióját így is betöltötte)

Most pedig a Rossmann saját márkás üveg körömreszelőjét használom, és ez is teljesen bevált.

2020. máj. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pont a Moyra volt, ami kilyukadt nagyon hamar....


Most ez van, de ez is tönkrement 2 használat után... Elkopik, nem reszel...

[link]



Amúgy csipeszt soha.... Ollóval meg a lábujjamat nem tudom, annyira erős, plusz a jobb kezemet sem szépre...

2020. máj. 20. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Anno a kozmetikusom adott egy ilyensmi reszelőt:

[link]


Nekem ez elég sokáig bírta.


A DM-be vettem ilyensmit is:

[link]


Valóban nem bírta sokáig, talán fél évet az 5 darab, de szerintem tök korrekt volt az árához képest.

2020. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én műkörmös vagyok, nekem simán bírja egy vendég esetében több alkalommal is, pedig nem is saját körmön, hanem műkörmön használom, akár porcelánon is.

Nekem a "nevenincs" márkák nem váltak be, csak Crystal Nails és Brillbird reszelőket használok.

2020. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!