Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert divat naponta furdes...

Miert divat naponta furdes mikor 2 hetente is eleg lenne?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 22:25
 1/9 anonim válasza:
92%
Miért nem három hetente?
2020. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát én ma pl 2x fürödtem - mert szükséges volt.

Lehet, hogy neked nem gond ha koszos, izzadt, büdös vagy, de legalább a környezetedet megkímélhetnéd magadtól

2020. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok budos senki nem gondolja hogy 2 hetente furdom nem mondom felszolgalo vagyok igy szolnanak a vendegek a fonok.
2020. máj. 19. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért a nemi szerv 2 hetente mosása nem túl egészséges.
2020. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn pl. naponta edzek,leizzadok,èrzem magamon a rámszáradt ragacsos izzadtságot meg a szagát is, jobban szeretem lemosni magamról . Meg enèlkül is a zártabb hajlatokban könnyen elszaporodhatnak a baktériumok, ha nem tisztítjuk rendesen.
2020. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

En nem eddzem. De dezodort azert hasznalok kizarolag biot.

Vedeni kellene a kornyezetet nem kene mindennap furdeni.

2020. máj. 20. 04:18
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagyon érzékeny a bőröm ezér ha itthon vagyok akkor csak 2 naponta zuhanyzok, de a köztes napon is mosakszom (intim terület, hónalj, láb) plusz az arcápolás napi 2x fix. De nem tudok úgy elmenni valahova, hogy ne fürödjek le előtte.

A 2 hetet nem is értem egyébként, meg ha büdös nem is vagy, de koszos biztosan.

2020. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat ha koszos lennek latszodna ontisztul abor is
2020. máj. 20. 10:58
 9/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Higiéniai szempontból pedig fontos lenne, hogy az arcod, a kezed, testnyílásaid, testhajlataid naponta egyszer legalább megmosd.


Teljes fürdő/zuhany valóban nem fontos naponta.

2020. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!