Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Acneminum és roaccutan vélemén...

Acneminum és roaccutan vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire hatottak? Azok véleménye érdekel akik már legalább 2 hete használják. Esetleg tudtok valamilyen ezekhez hasonló tablettát?

2020. máj. 22. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Doxycyclint szedtem, nagyon jót tett a bőrömnek már pár nap után. De azt azért tudni kell, hogy az elég erős antibiotikum, neked valószínűleg nem véletlenül nem azt írták fel.
2020. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már cisztás aknéim voltam,amikor roaccutan-t írtak rá.A bőrömnek nagyon jót tett,őrületes mennyivel szebb a bőröm,de a szervezetemet teljesen kicsinálta.Brutál egy szer,de hallottam sok olyat is,hogy valaki meg se érzett egy mellékhatást se.Akkor vállald be,ha másra már nem javul és súlyos az állapota az arcodnak!!
2020. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nem irtak fel semmit szóval az acneminummal szeretnék előbb próbálkozni, mert vény nélkül is kapható. Nekem időszakosan változik a bőröm. Néha nagyon brutál csúnya valamikor szinte nincs is pattanás. Azt hallottam a roaccuttanról hogy van akinek túl sokat írtak fel és azért nem volt jó a szervezetének, de nem tudom. Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 23. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En szedtem acneminumot honapokig (jelenleg is), szerintem semmit, vagy csak minimalisan hat
2020. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Én acneminumot szedtem amit recept nélkül is meglehet venni a gyógyszertárban, nem a legolcsóbb pedig vitamin kategória, nem tapasztaltam hogy kevesebb patanásom jött ki volna mint általában,talán egy picivel kevesebb de enyi, csodát nem tett, és sokszor volt tőle hányingerem szóval nem szedem újra 16/L.
2020. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!