Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Nagyon töredezik a...

Segítség! Nagyon töredezik a hajam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy olajos növényi alapú sampont használok, és olajos hajvég ápolót is, naponta többször. A Hajamat úgy szárítom, de a legalacsonyabb hőfokon. Akármit cinálok, az utolsó 5 cm, vagy még több, mindig eltöredezik, pedig alig ér a vállam alá a hajam. Festeni nem festem, nem is vasalom, és már évek óta próbálom megnöveszteni, de egyszerűen nem sikerül.

2020. máj. 23. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez, de en nem is szaritom hajszaritoval, csak hagyom levegon szaradni. nekem azota torik hogy dajeroltatom, de mar vagy 2 eve nem volt dajerolva. vasalva sose volt, festve csak tinikoromban, de akkor se tort. az olajat meg a balzsamot mar fel is adtam, egyszeruen semmi hatasuk. bgar nekem azert nem 5 centi torik, es a hossza no. mar idegesitoen hosszu, de nem tudok fodraszhoz menni, es a tores ettol fuggetlenul is zavar mert nem szep
2020. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Hosszabbra nem hiszem h megnő, mert mindenkinek van egy max hajhossza ahol megall mint a kézszőr pl:D

(azsiaiaknak hosszabbra no)


de szepen fel lehet frissiteni ha havonta levagsz annyit amennyit kb 1 honap alatt no mondjuk 1 centit es akkor a vege nem lesz csunya es ha nem torik le az alja lehet picit hosszabb lesz

2020. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

1. Lágyvízzel moss hajat - a csapvíz általában kemény víz, ami roncsolja a hajat.(Egyszerű praktika: két liter vízhez egy mokkáskanálnyi szódabikarbóna, és kész is)

2. Ne meleg, hanem langyos vízzel moss hajat

3. Nem kell sok sampon - ha ötventis a hajad, ha derékig érő, akkor is ugyanannyi kell: nagyjából akkora adag, mint egy-két ötven forintos

4. Teljesen(!) elég csak a hajtöveket megmosni, a hajvégeket tönkreteszi, ha sokat samponozod. Ha csak a hajtöveket mosod, ugyanolyan szép lesz, nem lesz zsíros a vége.

5. Fa fésűt használj

6. Ha pici sót teszel a samponhoz, sokat segíthet.

7. Almaecetes hajöblítés: 1 egység almaecet és 8 egység minél hidegebb lágy víz összekeverve csodákat tesz(nem teljesen hideg, de minél kevésbé meleg, annál jobb), és bár kicsikét szagos marad utána, pár alkalmazás után garantáltan szebb lesz. Heti egyszer ajánlom használni, vagy ritkábban. Ha kiöblíted vízzel utána, akkor a szag megoldódik, viszont akkor kevésbé hatásos.

2020. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!