Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs onbizalmam es csunyanak...

Nincs onbizalmam es csunyanak latom magam legfobkeppen a borom es arcom miatt ?

Figyelt kérdés

Mikor kisebb voltam volt egy balesetem ami miatt oxigen hiany lepett fel nalam. Ennek kovetkezteben az arcom jobb oldala kicsit "elcsuszott"...avagy inkabb csak a szemoldokomnel es szememnel lehet eszrevenni hogy nem aranyos az arcom masik felevel.

A borom is foltos ami miatt sok kezelest kiprobaltam, de hiaba :( Mar 5 eve vegeztem az iskolaval,de meg mindig hatassal van ram hogy mennyit csufoltak engem ezek miatt. Fogytam kb 10 kg-t, a testemet nagy nehezen elfogadtam...de az arcomat meg mindig rondanak latom a tukorben

Par eve kapcsolatban vagyok es neha nehezen tudom elhinni hogy, hogy tud szeretni engem mikor en nem szeretem sajat magam.

Mit tehetek hogy visszanyerjem az onbizalmam legalabb egy kis reszet? Miota van parom sokat javult a helyzetem, de masok elott meg mindig szegyenlem magam (emiatt baratkozni se merek masokkal)



#önbizalom #Csufolas
2020. máj. 23. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj hát ez miatt igazán nem kéne szégyellned magad! Attól még, hogy más ember vagy attól a legtöbb embernél szerintem 100-szor jobb,kedvesebb! Légy büszke arra, hogy nem vagy átlagos mint a többi ember!

Egyébként sok embernek azzal lett több önbizalma, hogy elkezdett sportolni, stb... de ne feledd el,hogy csodálatos ember vagy úgy ahogy vagy!!!

2020. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az önelfogadás a legjobb és leghatékonyabb út pedig. Pszichológus tudna segíteni ebben, ő a szakember a témában. Ezt javasolnám leginkább


Plasztika lehetséges? Nem tudom elképzelni mire kell gondolni, mennyire durva dologról van szó.


De most már vagy kb 24 éves. Meg kéne tanulnod hatékonyan működni. Tudatosan kell keresned a megoldásokat az önbizalmad építésére. Akár pszichológus segítségével, akár a párodéval, akár önismereti könyvek által. Tehát a lényeg a tudatosság! Megfogalmazni a probléma mögött húzódó szükségletedet, és megtalálni a megoldást.

2020. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem latszik olyan durvan, leginkabb akkor ha eszek vagy ha mosolygok. Akkor felig lebenult a jobb felem. Szerencsere mara mar szinte teljesen helyrejottem. Az arcizmaim gyengen mukodnek a jobb felemen.Ami jobban latszik az az, hogy a jobb szememet csak felig tudom kinyitni.
2020. máj. 25. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha el vagy látva egy vagon pénzzel, akkor lehet van erre helyreállítási lehetőség... 🤔

Ezt az opciót sem érdemes feladni ám!


De a lényeg az önelfogadás lesz. Attól fog tudni helyreállni az önbizalmad. Tehát önismereti téma, és pszichológus a szakértő benne. Ezt csak így még egyszer ismétlésképp, hogy kihangsúlyozzam.

2020. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha sokaig sporolnak lehet lenne ra penzem,de oszinten nem akarok semmilyen tipusu mutetet.
2020. máj. 25. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem 🙂

Akkor marad az agytorna

2020. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!