Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erre jó a rózsavíz?

Erre jó a rózsavíz?

Figyelt kérdés
Pár napja szúrták a helix piercingem. Olvastam, hogy gyulladáscsökkentő a rózsavíz. Szerintetek ezzel érdemes ápolni a piercing helyét, vagy maradjak az Aloe veránál?

2020. máj. 24. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem lehet mindegyik, bajod nem lesz
2020. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, nem mondták el neked, hogy mivel és hogyan kell kezelni? Vagy ennyire nem figyelsz oda? Ha pedig esetleg elfelejtetted, akkor kérdezd meg a helyet, ahol csináltattad.

Ha esetleg meg nem mondták el, akkor csak adtak egy utókezelő kártyát. Ha egyik sem, akkor valószínűleg valami bf*sz csinálta aki amúgy se ért hozzá, ha a delikvenst még tájékoztatni se tudja...

De kérdésedre is válaszolva: NEM, NEM JÓ RÁ! Ballagj el a patikába, vegyél Octenisept folyadékot és azzal kezeld és ne természetes gyulladáscsökkentőkkel, mert a piercing sem természetes gyulladás, hanem teljesen mesterséges.

2020. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nem. Egy nagyon furcsa nőhöz mentem.. Mindenhol voltak hírdetései, hogy milyen jó, meg minden.. Én meg elhittem..Egy hülye vagyok..

Egyáltalán nem dolgozott maszkban, sőt, még kesztyűben sem. Le se fertőtlenítette a fülemet. Nem mondta azt sem, hogy hogyan kell utána ápolni azt a sebet ahol kifúrta. Szóval most itthon kísérletezgetek..

2020. máj. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!