Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig gyantáztattam kozmetikus...

Eddig gyantáztattam kozmetikusnál, nem fájt annyira. Ehhez képest az epilálás milyen? Jobban fáj vagy kevèsbè?

Figyelt kérdés
Mostanában egy olyan helyre költöztem ahol nem igen tudok kozmetikushoz járni, így gondoltam veszek egy epilátort, de kicsit fèlek, hogy jobban fog fájni, mint a gyanta, ès magamnak nem leszek kèpes megcsinálni.🙄 Azt meg nem akarom, hogy megveszem ès nem használom.

2020. máj. 24. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól is függ, hogy melyik helyen akarsz epilálni. Én a lábam szoktam (előtte gyantáztattam), de lábszáron egyértelműen az epilátor fáj kevésbé nekem, ha nem hagyom teljesen megnőni a szőrt. A combom viszont érzékenyebb és ott elég rossz az epilálás. A hónaljam egyszer próbáltam epilálni, az kibírható.
2020. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyén függő.

Minél többször epilálod annál kevésbé fáj.

Én legelőször majdnem betojtam🤣

De a 2. alkalom már kibírható volt. Ha megfeszíted a bőrt kevésbé fáj.

2020. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg kb az egèsz alfelemet terveztem az intim rèszeken kívül. Esetleg hónalj ès kar. Amúgy milyen szőrhosszúságtól lehet epilálni? Olyan sokat kell várni, mint a gyantánál?
2020. máj. 24. 22:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont az az egyik előnye az epilálásnak, hogy nem kell annyit várni mint a gyantánál. Már pár milliméteres szőrt is kiszed :)
2020. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na az szuper, mert így a fèl èletemet jetikènt töltöm gyantára várva. Köszönöm a válaszokat ☺️ szerintem bepróbálkozok eggyel
2020. máj. 24. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd nagyon megnőni amíg rövid addig jobb epilálni.
2020. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Na még lehet én is kipróbálom.
2020. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2. Vagy a 3. Alkalom után ilyen csipkedő, frissítő érzés. De ehhez az kell, hogy hetente átszaladj vele a hónaljon pl. Ha megvárod, amíg szép hosszúra, dúsra és erősre megnő a szőröd újból fáj.
2020. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Jól hangzik, ha csak hetente kell.
2020. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egèszen megjött a kedvem hozzá.😄 Pontosan milyen típusút ajánlanátok?
2020. máj. 26. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!