Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bikinivonal szőrtelenít...

Milyen bikinivonal szőrtelenítési módszereitek vannak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, hófehér bőröm van és fekete szőröm. Szerintem az átlagnál sokkal szőrösebb vagyok...

Gyantázni szoktam a lábamat, karomat és a pocakomat is. Sajnos a bikivonallal nagyon szenvedek, mert azt borotválom és folyamatosan kipattog tőle a bőröm. Egyébként is nagyon érzékeny a bőröm, a lábam is folyamatosan piros pöttyös gyanta után. Egyszer elmentem kozmetikushoz hogy inkább egy szakemberre bízzam a bikinivonalamat... és hát... majdnem belehaltam.:D Pedig nem is ment be annyira mélyre, tényleg csak a szélét szedte le...


Ti hogyan szoktátok megoldani a bikinivonal szőrtelenítését?



2020. máj. 25. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én csipesszel szoktam kiszedni a teljes fenti részét, nekem is a borotvától mindig irritálódik nagyon, viszont így nem. A fájdalom kibirható, kb 2 órás meló van vele, s 3 hétig szőrtelen. Az alsó résszét pedig borotválni szoktam mert ott alapból gyorsabban nő s nemis irritált. Tuti módszer
2020. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon ki szokott pattogni, fáj és van mikor vérzik is, ha borotválom. Az utóbbi két alkalommal úgy borotváltam le, hogy szép lassan, mintha a hajamat fésülném. És semmi bajom nem lett, nem fáj egyáltalán és ahoz képest elég sima is lett. Viszont én borotválás előtt áztatom a vízben minimum 10 percig. Meg a borotva minősége is sokat számít, egy olcsóbbal én is jobban megvágtam magam, nem is tudtam vele olyan simára borotválni se a lábamat, se semmit.
2020. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ott én se bírom a gyantát ezért én borotválom.

Ha nem 3 pengéjű borotvát használsz akkor azzal csináld, utána pedig jól kend be valami nyugtató krémmel. Legjobb ha pl 100%-os aloe vera kivonattal vagy kamillával. Vagy valami olyannal ami tutira nem irritál és gyulladáscsökkentő. Vagy esetleg vastagon Bepanthennel.

2020. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom, eddig semmi problémám nem volt vele.
2020. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyantáztatom,erdemes intim teruletre szakosodva kiprobalni a gyantát...nem mindegy ki csinalja :)) Naturitit ajanlom!
2020. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!