Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen szép fehér bőröm?

Hogyan legyen szép fehér bőröm?

Figyelt kérdés

Szeretnék fehérebb és ápoltabb bőrt valaki tud valamilyen módszert?

Nekem jelenleg ez van a medium és a ligh közötti szín árnyalat lenne: [link]



2020. máj. 26. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked sehogy nem lesz természetes fehér bőröd, mert nem ez a genetikai bőrtípusod.

Az ápoltság az már más kérdés: életviteled legyen egészséges és vitamindús, ha gondolod legyen arcápolási rutinod.

2020. máj. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ez a karotinnal, hogy besárgít.

Utána lehetne kutatni, hogy mi ah egészséges minimum ezekből a bőrszínező tápanyagokból, és talán... pár árnyalatot ad természetesen.


De ez a kifested az arcodat dolog... nem látom értelmét. Kicsit kivágott felsőt veszel fel, akkor az egész mellkasodat is bevakolod majd? 😃 kezeiddel mi lesz? Hiszen ha az arcod közelébe rakod, akkor máris lebuksz, hogy kamus a színed.


Inkább az önelfogadást javaslom. Illetve itt a nyár. Le fogsz barnulni, ha akarod, ha nem 🙂

2020. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feherito krem
2020. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fogok le barnulni eleve nem járok ki

a testem minden része fehér ahol nem érte eddig nap a lábaim ( nem horodk rövidnadrgáot) a felső testem és stb van egy át menet a 2 szín között és eléggé látszik

2020. máj. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!