Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gàz, ha elmegyek...

Szerintetek gàz, ha elmegyek kozmetikushoz intim gyantàra, tehát a nemiszervem teljesen csupasz, de a combom szőrös marad?

Figyelt kérdés

Nem szeretném a làbam gyantàztatni, fájdalom és pénz miatt is.

Szerintetek gàz, ha térd alatt borotvàlom, combom nem és az intim testrész csupasz? Köszönöm előre is? 21/L


2020. máj. 27. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz szerintem l.
2020. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha intim részen kibírod a fájdalmat, a combod is kibírnád szerintem. Ha kettő közül választani kellene, inkább a combomat gyantáztatnám, mert rövidnadrágban azt látják az emberek.
2020. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lábadon nem bírod intim részen sem fogod bírni.
2020. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindenhol borotválkozom. Nem tudom milyen lehet a gyanta, valahogy már megszoktam a borotválást, igaz, nem erős a szőrzetem.

Amúgy én szőke hajú vagyok és a combomat egyáltalán nem borotválom, szinte nem is látszik messziről, hogy szőrös, csak a vádlimat, hónalj és az intim részeket természetesen.

Ha neked is hasonló a szőrzeted szerintem nem fog feltűnni ha a combod nem gyantáztatod.

Ha fekete vagy dús szörzeted van, akkor szerintem szerezz be egy epilátort és azzal távolítsd el a szőrt a combodról, vádli, kard stb.. igaz ez sem sokkal kellemesebb érzés.

2020. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*kar
2020. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!