Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás után maradt egy...

Pattanás után maradt egy zsírcsomó?

Figyelt kérdés
kinyomtam egy pattanást kB 1 hónapja, viszont a bőröm alatt egy zsírcsomó lett, ezt valahol eltudom távolíttatni? vagy elfog múlni magától?
2020. máj. 27. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb ha kozmetikushoz mész, ő ért a kinyomásához. Viszont te ne nyomkodd magadnak. Tapasztalatból mondom, mert lehet, hogy sebesre nyomod és a seb helye meg ottmarad.
2020. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, és hol tudok keresni kozmetikust? fiú vagyok, életemben nem voltam nála, meg kb mennyibe kerül
2020. máj. 27. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hàny éves lehetsz. Ha tini, akkor szólj anyukádnak vagy női hozzád tartozónak. Ők tudnak segíteni. De ha idősebb vagy, akkor is kérhetsz női rokonoktól barátoktól tippet. Ez nem ciki vagy szégyelni való dolog!

Esetleg interneten is keresgélhetsz. Beíros a településed nevét+ kozmetikus. Valakit csak kiad. Nagykezelés/tisztító kezelés vagy nyomkodó kezelésnek is hívjàk. Szóval a kozmetikustól ezt kérd majd. Kb 5000ft-tól felfele vannak az árak. Ez függ a kozmetikustól és a kozmetikumsinak a márkájától.

2020. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Nekem 4500 egy teljes arc kezelés(gozoles, kremek nyomkodas).

De ha csak gozolest es nyomkodast kersz gondolom olcsobb. Vagyhat kozmetikus fuggo

2020. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de nekem már be van gyógyulva felette a bőr, ezt nem lehet kinyomni, szerintem csak kivágni lehetne
2020. máj. 28. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!