Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mely női izzadásgátló...

Kinek mely női izzadásgátló dezodorok váltak be?

Figyelt kérdés

#izzadásgátló dezodor
2020. máj. 29. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok extra izzadós, én Dove dezodorokat használok. Hatékonyak, jó illatúak. A Dove márkán belül ezeket szeretem: powder soft, uborkás, körtés, originál.
2020. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Garnier minerals. Elég izzadós vagyok, de ezek közül minden évszakra és élethelyzetre találtam megfelelőt. (nem ugyanazt használom egy laza téli napon, mint a nyári kánikulában vagy edzéshez).
2020. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én old spice wolfthornt használok, egyáltalán nem férfi illatú hanem narancsos. Sajnos a női deok kevesek voltak nekem.
2020. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

Utolsó, köszi a tippet, nekem sem nyújtanak elegendő védelmet a női deok :-(

2020. máj. 29. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nivea stress protectes stiffet használok.

Nem szeretem a dove deokat, mert van egy különös illatuk. De ennek nincs semmi utóillata, teljesen szagtalan. Nekem teljesen bevált, pedig elég izzadós vagyok.

2020. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a Garnier Minerals valt be. Az egyetlen a noi deok kozul.
2020. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rexona Motion Sense (linen dry). A Garnier Minerals is bevàlt izzadásgátlás szempontból, de kb 3 Rexonán kívül rajtam minden más dezodornak van egy furcsa mellékszaga, így nem tudok mást használni.
2020. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Doveot hasznalok, egyszerre ketfelet. 😐 Golyos deo, aztan sprayzek.
2020. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dorci1999 ***** válasza:
Golyós Hidro fugalt használok. 50 ml 1500 forintba kerül, de 4 hónapig nem fogy ki, szóval árban majdnem olyan mintha fújósat használnék, mert azok kb másfél hónap alatt elfogytak és egy jobb fajta kb 600 forint. Ráadásul semleges illatú, így nincs olyan hogy keveredik a testápoló vagy a parfüm illatával.
2020. jún. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, ha krémmánián rákeresel ott több nő is írt véleményt róla hogy mennyire bevált nekik.:)
2020. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!