Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

22 éves focista srác vagyok, aki nagyon igényes a hajára.



Régebben volt ez. Elmentem abba a fodrászatba, ahová mindig is szoktam. De egy másik ember fogadott engem. Nem az aki szokta vágni a hajamat. Elmondta, hogy a fodrászom most nincs itt, de ő szivesen levágja.

Én meg igazából belementem. (De tudjátok olyan volt a fodrásznő feje, minha nem lenne százas).


Elkezdte vágni. Előszőr oldalt kezdte vágni, amivel igazából nem is volt gond. De mikor elkezdte vágni a teteét.... Először is mondtam neki, hogy nem kell a teteéből vágni. Erre ő nagy élvezettel kezdte el vágni. Azt látam folyamatosan, hogy repülnek ke a hajtincsek a fejemről. Közben folyamatosan megtépett. Mondtam neki, hogy ne vágjon sokat. Erre meg mondta, hogy "a férfinak a rövid haj áll jól, ne magyarázz bele, hogy mennyit vágjak"


Addig-addig mondtam neki, hogy nem kell annyit vágni belőle, amig egyszercsak elő nem vette a hajnyírót, és olyan 5-össel át nem ment rajta. Ezzel már nekem is betelt a pohár, zgyhogy elküldtem az anyjába, aztán elhúztam.


Ugyhogy a kb 5-6 centis tüsi hajamból, most egy kb 1-2 centis kis szar lett.


Mi a véleményetek?



2020. máj. 30. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

2 hét alatt visszanő, nem értem mit parázol. Legalább nem leszel az a tömeghajú, a focistáknak meg különben is mindig extra szar a hajuk, pl:neymar, messi. Lehetne szarabb is.

Nekem is már ezerszer elcseszték a hajamat, de ilyen hisztit még én se vágtam le. Ez csak haj.

25N

2020. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Laylah ***** válasza:
16%
Ha nem is két hét, de két hónap alatt biztosan. Akkor lenne jogos ez a hiszti, ha a derékig érő hajadat tolta volna le ekkorára.
2020. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy vissza fog nőni és nem sok év alatt nővesztett hosszú hajró van szó

DE

Ez egy fodrászat volt, ahol a VENDÉG kívánságának megfelelően kéne vágni a VENDÉG haját. TANÁCSOT estleg adhat a fodrász, de semmi joga nem volt annak a levágni azokat a plusz centiket. Főleg, hogy az ügyfele többször szólt neki, hogy hagyja abba.

Az a fontos hogy a haj viselőjének tetszen az eredmény nem a fodrásznak, szerintem jogosan dühített a dolog

2020. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A 3. válaszolóval teljesen egyetértek. Te azt mondtad ne vágjon a tetejéből, mégis megtette. Nem szabadott volna.
2020. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Annál a résznél kezdtem volna el teli torokból üvölteni vele, amikor ilyet mond: "ne magyarázz bele". Instant felálltam volna a székből, és fizetés nélkül jobbra el. Azt nem értem, hogy ezt így hogyan gondolta...
2020. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egyszer egy új fodrászhoz elmentem, hogy frufrut vágassak. El is kezdte úgy beállítani a hajam, aztán visszafésülte az eredeti állapotra, megszárította és közölte hogy kész. Szerintem félúton egyszerűen úgy döntött, hogy nem állna jól a frufru. A vágás közben meg megpróbált rávenni hogy később jöjjek vissza befesteni a hajam a vörösre, mert hogy szerinte az nekem olyan jól állna. Többször nem jártam nála. Ne a fodrász döntse el, hogy milyen hajat csinál, hanem azt teljesítse, amit kérnek tőle. A helyedben akkor keltem volna fel, amikor csendre parancsolt és megmondta, hogy olyanra vágja amilyenre ő akarja.
2020. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz. A szolgáltatásnak arról kellene szólnia, hogy azt kapod, amit kérsz. Remélem, nem fizettél érte.

Velem az ellenkezője szokott néha előfordulni. Nagyon bosszantó tud lenni, amikor azt kérem, hogy borotválja simára a fejemet, és utána mégis itt-ott borostát találok rajta.

2020. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!