Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsírosodik ilyen gyorsan?

Miért zsírosodik ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Régebben nem, de mostanában nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. 3 napja mostam meg, viszont már zsíros :(. Valaki tud ajánlani valami sampont, vagy más praktikát amivel ezt meg lehet oldani?

2020. máj. 30. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, ha most vagy kamaszkorban akkor lehet nem sampontól függ.

Ha pedig már kinőttél a tini korból akkor ajánlom, hogy mindig cserélj sampont. Én pl ha kifogy a samponom akkor a következő más fajta lesz. Ha pedig ez sem segít akkor menj el egy gyógyszertárba és mondd hogy hajzsírosodás ellen kellene valami.

2020. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én régen NAPONTA mostam a hajam, nagyon durván zsíros volt, és az hogy folyamat mostam csak rontott rajta. Meguntam, és bementem a patikába. Igaz elég borsos ára van minden samponnak, nézd meg melyik lenne neked a legjobb vagy kérdezd meg, egy próbát megér.
2020. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok és még gyorsan megjegyezném, hogy ha 3-4 naponta kell hajat mosnod teljesen normális.
2020. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: komolyan az a normális?:O Én ha vasárnap mosom, szerdán már lapul...Akkor ezek szerint ez az átlag?
2020. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!