Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra?

Mit használjak a hajamra?

Figyelt kérdés
Kicsiként göndör voltam, aztán egyenes lett, majd az elmúlt két-három évben behullámosodott, mostanra göndör próbál lenni. Én teljesen analfabéta vagyok a hajápoláshoz, mondanom sem kell, hogy eléggé tönkretettem a hajamat. Fodrászt kb három éve látogattam meg legutóbb, azóta fenékig érőre nőtt(ha kiegyenesítem), akkor még fel is volt egy részen nyírva nullásgéppel, mert rövidet szerettem volna. Most úgy vagyok vele, hogy rászánom az időt és nekiállok rendesen ápolni, nem csak megmosni kétnaponta és kifésülni reggelente. Barna, hosszú, dús, hullámos, néhol göndör.

2020. máj. 31. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én Farmasi foghagymas samponnal mosom (nem foghagyma illatú) és egyben clear-el is. Bele maszirozom ossze keverve a kettőt es hagyom rajta kb 10 percig. A farmasitol selymes, puha, es gyorsabban nő, illetve a hajhullast is gátolja, a clear pedig valahogy nekem a gondorseg megtartasaban segített. Nekem is volt olyan időszakom amikor kihullamosodott inkabb de ez segített. Ha ezzel kesz vagyok, torolkozobe tekerem es fel szarazon meg hajhabot is hasznalok. Nekem ez adta vissza a normális gondorseget;)
2020. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!