Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajat szeretnék, de...

Raszta hajat szeretnék, de korpás a hajam. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sok Rappernél divat az úgynevezett "Dreadlocks" haj ami nekem évek óta vágyam, hogy nekem is lehessen. Pénzem lenne rá, csak iszonyat korpás a hajam lassan 1 éve. Használok minden 2. Nap borostyán sampont és heti egyszer hajszeszt. Gyanakodom, hogy mind ez a göndör hajam miatt van, vagy a sok hús és fűszeres étel végett. Ehhez hasonló ételek hanyagolását nehezen teszem. Milyen sampont tudtok ajánlani? (Nekem száraz, nagyobb darabokban korpás a hajam) Azt tervezem,hogy amint meg gyógyul a fejbőröm, csináltatok raszta hajat.
2020. máj. 31. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ide írom, sajnos a problémádra nem tudom a megoldást, hülyeséget meg nem akarok mondani, de érdekelne hol csináltatod majd a rasztát. Nekem is régóta nagy vágyam, viszont nem találtam rá alkalmas embert
2020. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!