Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamar zsírosodó hajra mi...

Hamar zsírosodó hajra mi lenne jó?

Figyelt kérdés

Hajmosás után 24 órával már olyan a hajam, mintha 3 napja nem mostam volna hajat és épp ideje lenne megmosni.

Nem szeretnék naponta hajat mosni, legjobb az lenne, ha 3-4 napig is vállalható maradna.

Létezik jó gyógysampon? Vagy márkás sampon? Csodapakolás?


2020. máj. 31. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a csalán sampon vált be. Nem túl drága és bármelyik drogériában kapható.
2020. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 a csalán samponra. Nekem is az segített, de természetesen nem azonnal.
2020. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Sok embernek pont azért zsírosodik nagyon gyorsan a haja mert túl gyakran, nagyon erős samponokkal (zsíros/korpás hajra való) mossa. Es ez nagyon nem tesz jót a hajnak ugyanis leradírozza róla az összes a fejbőrünk által termelt olajat amire szüksége lenne a hajnak.

A fejbőr pedig érzékeli, hogy védtelenné vált és próbálja kompenzálni a hiányt ezért túl sokat termel. Tehát minnél többet mosod a hajad annál hamarabb lesz zsíros.

2020. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
A samponba szórj egy kis sót, mondjuk egy kupaknyi samponhoz három csipetnyit. Nekem nagyon segített
2020. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sjsjyj ***** válasza:
Nekem orvos írt fel kénes sampont.. Mondjuk nekem száraz is meg zsiros is szokott lenni
2020. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!