Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, hamvas világos...

Vékony szálú, hamvas világos barna hajból szürke?

Figyelt kérdés

Vékony szálú, kevés hajam van, az eredeti hajszínem világos hamvas barna, olyan tipikus seszínű. Voltam már tiszta szőke is, az utóbbi években viszont csak szőke-ombre/melírozott volt a hajam. Jól áll, csak már unom és ki akarnék próbálni valami izgalmasabbat is.


Eredeti hajszínem ilyesmi:

[link]


Ilyen színűre van van kiszívva az alja:

[link]

(nem saját kép)


Szerintem egész jól viseli ezt a mértékű szőkítést, nem törik túl gyorsan, tudom növeszteni is.


Nagyon tetszik az ilyen szürke haj:

[link]


Viszont úgy olvastam, hogy szinte fehérre kell leszivatni, hogy ilyen legyen, és gyorsan kopik, nagyon tönkreteszi a hajat. Gondolom a világos barna lenövésemmel se passzolna túlzottan... De nagyon tetszik :(

Vajon kibírná a hajam, hogy ilyen szürke legyen belőle? Ha igen, mivel járna az ápolása? Gondoltam arra is, hogy szürke ombrésra festetném úgy, hogy feketéből vagy hamvas sötétbarnából indulna. Így a tövét is tudnám itthon festeni, az aljára meg szürke festéket kell időnként használni. Vagy ezt inkább felejtsem el? Mesterfodrásszal csináltatnám.


2020. máj. 31. 22:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!