Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani hajápolási...

Tudnátok mondani hajápolási tippeket, amitől gyorsabban nőhet a hajam? 16/L

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy sok helyen írnak a neten erről, de valahogy mindenhol csak a ricinusolajat és a kókuszolajat látom. Ezeken kívül tudtok mondani valamit ami növesztheti a hajat? Előre is köszi a válaszokat.

2020. jún. 1. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a ricinus a legjobb. De elvileg ha sűrűn masszírozod a fejbőröd az is segít valamicskét. Meg talán dorgériában is körbenézhetsz hátha van valami.
2020. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészséges vitamindús étkezés. Szükséges a megfelelő táptalaj a hajnak ahhoz, hogy növekedni tudjon.
2020. jún. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vitaminok, hal, rizsviz, olajok
2020. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Holistichabits youtube csatorna. (angolul van)

Nekem minden amit onnan kipróbáltam működött.

2020. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kokusz olajat keverj óssze ricinus olajal és maszirozd bele a fejbórödbe 5 percig ezt minden héten tedd meg, a hajmosasok közt teljen el 4 nap,hogy erosodjon,hasznalj kofeines tartalmu samponokat,vagy csinalj kavet es önsd a fejedre maszirozd 5 percig,illetve sajnos!türelem emelett nekem majdnem 2 évembe telt mire lenövesztettem a szarrá festett hajam egy félhoszura,és növöget már és visszanyertem az eredeti fénylő sötétbarna hajszinem kínszenvedés volt majd még kell neki egy vágás hogy teljesen kijöjón a festett része!szóval ne várj csodát idő mindent helyre hoz :D remélem nekem is hát középre hamarosan megnő képtelen vagyok kivárni és nem mindig a hajamal foglalkozni, engem is nagyon zavart de nem tudok csodát tenni ahogy senki,szóval türelem,probald meg a kofeint az serkenti a növekedést szedjel haj vitamimt ha megtudod fizetni a drága vitaminokat amik hatnak is, bár csk sztárok reklámozzák,akiknek profi fodrászok festik,formázzák,vágják a hajuk.
2020. jún. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!