Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a szemem alatti...

Mit tehetnék a szemem alatti karikák ellen? Még csak nem is táskák, hanem be van esve az egész szemem allja, meg még barnás lila is kicsit... 21 L

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 62 kg és 160 magas. Napi 2.5-3 liter vizet iszok, 8-9 órát alszok, egész nap eszem a zöldséget, gyümölcsöt, vitaminokat és mozgok. A szemeim alatt még is ott vannak ezek a hatalmas rondaságok, úgy nézek ki tőlük mint egy végső stádiumos beteg. Korábban nem voltak ennyire rondák. Ha lefelé nézek már szinte világítanak... Ami talán negatívum lehet, hogy sok édességet eszek. Az is okozhatja? Ja és munka miatt monitor előtt ülök egész nap, még otthon is néha. Tudtommal nincs semmilyen betegségem. Voltam laboron is, az eredményeim jók. A lelki világom nem a legkiegyensúlyozottabb, de az nem hinném, hogy ok lenne. Előre is köszönöm a tanácsokat! Szerintem 21 évesen ez elég gázul néz ki. Legalább 30-nak nézek ki maittuk. Akartam képet linkelni, de nem engedi már az oldal... :(

2020. jún. 1. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos akkor ez genetikailag ilyen, nem tudsz ellene többet tenni.
2020. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%
Kb 9 kor legyél ágyban, az se baj ha nem alszol rögtön. A lényeg, hogy ne telefonozz és a monitort se bámuld, csak pihenj. Vegyél egy jó minőségű hidratáló krémet és minden este kend be az arcodat, attól szebb lesz. Esetleg ha a kozmetikusod ajánl valamit, akkor az is jó. Egybként én néha rakok fel magamnak uborkát vag yuborka héját az arcomra. Fényesebb lesz és feszesebb is. A karikákon is halványít... meg persze a drogériákban találhatok azok a maszkok amik kifejezetten a szemek alá van. Azok is a hidratációt segítik.
2020. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Használok pakolásokat, heti 1-2x. Kozmetikusom annyit mondott, hopgy aludjak többet, de nekem bőven elég a 8-9 óra :D Már ki vagyok készülve, hogy van pár csaj aki emaitt szól be nekem, hogy biztos drogos vagyok, meg hasonlók, már bármit megtennék, hogy eltűnjenek ezek... Nem tudom esetleg plasztikai sebész mit tud vele kezdeni ami végleges megoldás, mert ha tényleg genetika, akkor más nem maradt megoldásnak...
2020. jún. 1. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
szerintem lehet egyedi szép is, mi az hogy nem engedi imguros lonket simán engedi
2020. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
linket*
2020. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mikor ki szerettem volna tenni a kérdést és linkelni a képet, kiírta, hogy nem írhatok ki hivatkozást, vagy valami ilyesmi.
2020. jún. 2. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
most beteheted az imgur-os linket engedni fogja
2020. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom, hogy csak tüneti kezelés, de szemkörnyékre való korrektort próbáltál már? Ha a családodon belül másnak is ilyen, akkor ez sajnos genetika.
2020. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!