Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jogosan vagyok nagyon sápadt,...

Jogosan vagyok nagyon sápadt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Változtatni szeretnék rajta, nagyon otthonülős vagyok mostanában, kb. 2 éve nem voltam napon, legalábbis nem emlékszem rá, egyszerűen nem volt igényem rá... Emiatt nagyon-nagyon sápadt vagyok már.


Mit tegyek? Arra gondoltam, hogy most jön a jó idő mindennap kiülök napozni. Mennyi ideig kéne? Hány nap múlva lennék barna? "full" fehér vagyok, szerintem ennyire fehér ember nagyon ritka mint én...


Köszönöm.


2020. jún. 1. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem, hogy nalam fehérebb lennél:D én az év minden napján fenyvédőt használok, kifejezetten kudarcként élem meg, ha lebarnulok. Bár én a bőrráktól és bőröregedéstől tartok.
2020. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, viszont én fiú vagyok. A fehér bőrű lányok szépek. A fehér bőrű fiúk viszont nem.
2020. jún. 1. 20:58
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ha félted a bőröd a káros napsugaraktól és nehezen barnulsz, én az önbarnító testápolót ajánlom neked. A dove-nak szuper önbarnító testápolói vannak, és a legjobb, hogy nem leszel drasztikusan csoki tőle az első alkalommal, hanem fokozatosan alakul ki a barnaság attól függően, milyen gyakran használod. Este fürdés után szoktam bekenni magam tetőtől talpig, és másnap reggelre szép színem lesz. Nem sárga,hanem napsütötte hatású.
2020. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm ilyen is létezik? köszi!
2020. jún. 2. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!