Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajplaza.hu oldalról vélemények?

Hajplaza.hu oldalról vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen minőségű a haj amit árulnak ? Az esküvőmre kéne minimum 150g fekete haj 😊

2020. jún. 1. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Ajánlom
Nem ajánlom
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
azért nyomtam arra h ajánlom, mert ilyen alkalmi hajnak szerintem elmegy, főleg a fekete talán nem olyna műanyag hatású, és viszonylag olcsó is :) Szóval ha ilyen csatosan felrakod néha arra jó, de permanens megoldásnak nem hinném h jó lenne ilyen minőségű haj.
2020. jún. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Csak a natúr hajak jók nála a többi kuka.
2021. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Műhaj, nem európai.
2021. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
20000ft-150000ft-ig vannak hajaik az oldalon minden minőségben bátor kijelentés rámondani,hogy műhaj!!!
2021. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendeltem, onnan tudom.
2021. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is évek óra hordom a natur hajaikat!!!
2021. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nem volt sosem igazi (orosz) hajad. Érdemes kipróbálnod, mert bár sokkal drágább mint a hajplaza hajutánzatai, óriási a külömbség😌
2021. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!