Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápolási technikát,...

Milyen arcápolási technikát, krémet ajánlanátok egy 33 éves férfinek?

Figyelt kérdés
Most kollagént szedek és néha Nivea hidratálózok és arcradírozok. Érdemes még valamit?
2020. jún. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy arctisztítót amit reggel este használsz.
2020. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a bőrtípusod? Nehéz megfelelő termékeket javasolni, ha azt nem tudjuk. De ahogy előttem is írták, arctisztító bizony kelleni fog, hidratálni pedig nem "néha" érdemes, mert úgy semmit nem ér, hanem reggel és este is, arctisztítás után.
2020. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még most is vannak néha pattanásaim, ezért azt gondolom hogy inkább zsíros az arcbőröm.


Egyszer találkoztam egy néger csajjal, ő 35 évesen abszolút ránctalan volt, este lefekvés előtt E-vitamin-t kent magára. Ezt érdemes lenne nekem is? Van külön férfiaknak való?

2020. jún. 1. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Feketebőrűeknél más, ők alapból később öregednek.
2020. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt tudom, mondta is nevetve hogy "black don't crack" :D de gondoltam hátha fehérebb bőr esetén is jótékony lehet az E-vitamin
2020. jún. 1. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!