Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használta a Blondme...

Aki használta a Blondme szőkítőpor+tonert otthon milyen tapasztalati vannak?

Figyelt kérdés
Mindig másféle hajfestéket veszek, de erről nagyon jókat olvastam, láttam, kipróbálnám itthon. Természetesen a reklám azt sugallja, hogy nem roncsolja a hajat, hanem erősebbé teszi, nyilván ez nem igaz, de gyönyörű eredményeket látok tényleg. Aki használja milyen tapasztalati vannak? Nem teszi tönkre a hajat? Alapvetően vékonyszálú hajam van, nem szeretném tönkretenni. Fodrászhoz nem szívesen mennék, nagyon rossz tapasztalataim vannak. Legutóbb az egyik legnevesebb budapesti szalonba voltam horror áron, egy hajmosás után nyoma se volt megfestett színnek.
2020. jún. 7. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit régi de most találtam rá a kérdésre hátha segít valakinek.

Festett fekete hajam volt. Nem profi hanem dobozos a legrosszabb. A blondme-vel 3 alkalom után gyönyörű szőke lett a hajam. És nem is kellett hozzá a szőkítő hanem a blondme lifting cream, ami nem annyira roncsol mint egy szőkítőpor hanem olyan krémes mint egy festék.

2022. szept. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!