Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mennyire hatásos? Ti hogy...

Ez mennyire hatásos? Ti hogy göndörítetek hajat?

Figyelt kérdés

[link]


Már több helyen is láttam hasonlót, működik? Tényleg jó száraz hajón is?


Pénteken tartjuk a ballagást csütörtökön lesz az érettségi kiosztás,ezért nem lesz túl sok időm a hajammal foglalkozni. Holnap ha megmosom és este /késő délután csinálom meg így még működhet?

Ti hogy szoktatok begöndöríteni? Mik a tapasztalataitok?



(sok és vastag hajam van)



2020. jún. 9. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Működhet
Biztos, hogy nem működik
Én máshogy göndörítem (megírom hogy)
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem működött de csak vizes hajon.
2020. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod,én nem szoktam göndöreíteni.De ha te szeretnél,(és nem áll rendelkezésedre olyan szerkentyű amivel megcsinálhatod)szerintem a legtutibb módszer ha hajmosás után befonod és úgy hagyod éjszakára.Azzal nem tudsz mellélőni és szép hullámaid lesznek.
2020. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem bevált ez a módszer, de en sokkal jobban szeretem ha befonom, es ugy hagyom estere.
2020. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Működhet, bár én ilyet egyszer láttam valaki által kipróbálni, de akkor pont nem ugy sikerült neki. "Furán" göndörödött be, és még suli előtt hajgöndörítővel meg igazította.


Érdemes erre is felkészülni, hogy nem olyan lesz a végeredmény, amilyet szeretnél és hát mégis csak egy fontos alkalomról van szó.


Esetleg barátnő, nagynéni, unokatesó, stb. Nincs valakinek hajgöndörítője, hajvasalója? Nem ördögtől való ez se, főleg ha csak alkalmakra (ballagás, esküvők, keresztelők, esetleg bulik) használod. Szerintem ha valakinek van, és meg tudod kérni, hogy segítsen, én azt választanám a helyedben 😊

2020. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már többször is csináltam így a hajam, de tény, hogy ahogy az előző válaszoló is említette, hogy van amikor furán göndörödik be. De van amikor meg tök jó, szóval.
2020. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló vagyok: Én száraz hajon nem próbáltam, mert szerintem úgy nem működne, vagy pedig nem lenne tartós az eredmény.
2020. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!