Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálásra valami hasznos tipp?

Epilálásra valami hasznos tipp?

Figyelt kérdés

Vettem egy Avon works elemes epilátort (csipeszes).

Eddig hónaljra és lábra próbáltam, de itt-ott maradt ki néhány rész, ami picit szúr, ott nem akarta kiszedni.

Tusolás előtt csináltam, de nedves bőrön, mert szárazon nem vitte.

Bikini vonalon nem mertem, mert ott érzékeny a bőr.

Mit csináltam rosszul? Van valakinek valami hasznos tippje?



2020. jún. 10. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg száraz bőrön kell csinálni, ha nem kifejezetten vízben használható epilátor. Néhány területen elég sokszor végig kell menni, hogy kiszedjen minden szőrt. Olvastam, hogy némelyik epilátor a szőr egy részét csak elszakítja, nem tépi ki. Ez esetben gyenge minőségű epilátort vettél, nincs mit tenni vele. Ha még el lehet állni a vásárlástól, akkor azt megteheted.

A Philips epilátorokról hallottam a legjobbakat, olyat vettem, és nekem is bevált.

2020. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd még kitapasztalom, lehet hogy az első próbálkozás volt ilyen problémás. Mikor takarítottam az epilátort, látszott a szőrszálakon hogy tövestől húzta ki, meg fájt is... 😅 Nem baj, kell a tapasztalat😅
2020. jún. 10. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

tipp: hogy tusolás után használd (szárazon!) és akkor kevésbé fáj. Én egy kis hintőport rakok a bőrömre, úgy könnyebben elkapja nekem a szálakat.

Nem lehet, hogy túl rövidek voltak még és azokat azért nem tudta kiszedni?

2020. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3, valószínű, hogy még túl rövidek voltak, mert pár nappal ezelőtt borotválkoztam.

Köszönöm szépen a tippeket! 😊

2020. jún. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!