Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Probaltatok már fokhagymát...

Probaltatok már fokhagymát hajnovesztesre?

Figyelt kérdés

1-2 napja olvastam fokhagymás módszert, viszont tapasztalatot nem igazán találtam.

Ti probaltatok már?

Láttam rizs vizes videót is, azt lehet citrom, vagy narancs héja nélkül is használni?



2020. jún. 12. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a következő hasznos cikket:

[link]

2020. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább almaecetes öblítést javasolnék: 1 egység almaecet és 8 egység minél hidegebb lágy(!) víz összekeverve csodákat tesz(nem teljesen hideg, de minél kevésbé meleg, annál jobb), és bár kicsikét szagos marad utána, pár alkalmazás után garantáltan szebb lesz. Heti egyszer ajánlom használni, vagy ritkábban. Ha kiöblíted vízzel utána, akkor a szag megoldódik, viszont akkor kevésbé hatásos.
2020. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En a rizsvizet mindig magába használom, sose rakok bele se narancsot se citromot
2020. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!