Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajamra milyen készítmé...

Göndör hajamra milyen készítményt tegyek, hogy 1-2 naposan is jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Akkor néz ki a legjobban, mikor kb 6-7 napos és egész addig össze volt fogva... Addigra szépen összeállnak benne a hullámok vagy loknik vagy mik, sehol nem áll szét, nem száll, nem száraz...


Már régen próbálkoztam dolgokkal (sajnos nem emlékszem, mikkel), de mindig az lett a vége, hogy sokkal gyakrabban kellett volna hajat mosnom, kb 2-3 naponta, ráadásul nem nézett ki természetesen a hajam, és ragacsos is lett. :( Meg ahogy hozzáért az arcomhoz, még az is zsíros lett 😣


Arra lennék kíváncsi, milyen jellegű dolgokkal lenne érdemes próbálkoznom? Ilyen drogériákban megvásárolhatóakra gondolok.


Köszi előre is!:)



2020. jún. 13. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem gondor hajam van es nalam az 5-os erősségű hajhab volt ami bevált. Tartja a hajam a formáját a kovetkezo mosasig. Kb 4-5 nqponta mosok egyébként hajat (alkalomtol függ) mert azt is eszre vettem, hogy ha mosom mondjuk harom naponta akkor nm olyan gondor mint kene. Megmosom a hajam, nem szoktam kifesulni mivel nekem az is csak rontja a gondorseget, aztan amikor fel száraz elore hajolok, kinyomom a hajhabot es markolgatom a hajam ugy hogy mindenhova jusson. Nem kell túl sok mert akkor nagyon száraz lesz. Mire teljesen megszárad szep gondor :) fontos hogy hajszaritot egyáltalán nem használok mert az is csak ront a helyzeten.

2020. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Fésülni, szárítani én sem szoktam, az katasztrófa lenne! :D
2020. jún. 13. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!