Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdekelne, a professzionális...

Érdekelne, a professzionális hajvasalók közül melyiket válasszam otthoni használatra. Legyen gőzölős, vagy fésűs, vagy nedves-száraz hajra is használható? Vékonyszálú, hullámos, festett hajam van, ami nedves időben egyből göndörödik össze.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenképpen gőzölős legyen, amúgy van ez a r-el kezdődő márkájú.. csak most nem jut eszembe, de r-el kezdődik:D:D Szval azt hallottam, hogy az faya.

Amúgy meg legyen rajta hőszabályzó, ennyi szerintem elég.


és ezt meg most találtam:


[link]


én az 1-t megveszem az tuti.

2010. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk vastagszálú hajam van, de szőkített részem is van.. az viszont papír vékony. És anno szőkítés plusz vasalás álá fodrász után tincsekben hullott.. Itthon szőkítek, és azt folyamatosan vasalom, semmi baja.. De nem is ez a lényeg. Volt már vagy 10féle vasalóm.. márkás, márkátlan.. ez vált be:


[link]



Mikor én vettem nem volt olcsó, gondolom most sem az, de maximálisan megéri.

2010. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!