Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk (akár lányok), nektek...

Fiúk (akár lányok), nektek tetszik ez a hajszín? A kép lent lesz. (Shailene Woodley haja)

Figyelt kérdés

Festett sötét barna hajam van, de már 3centis lenövêssel (ami sötétszőke). Azt mondják eléggé csúnya, ki van kopva, csináljak vele valamit. Gondoltam újra kivilágosíttatom. Szerintetek szêp szín? Megnéztem valamelyik nap a Beavatott című filmet, és nagyon megtetszett Shailene Woodley haja. Amit tudni kell, hogy barna szemem van, és világos bőröm.

Szóval szerintetek szép? Fiúk, nektek tetszene egy ilyen hajú lány?


[link]


[link]



2020. jún. 18. 14:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mondjuk szerintem nincs olyan természetes hajszín, ami ne lenne szép/elfogadható. Tehát ha pl. feketét mondtad volna, arra is ugyan ezt írtam volna.
2020. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen nagyon
2020. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!