Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van enyhe illatú női izzadásgá...

Van enyhe illatú női izzadásgátló desodor amivel jól megfér bármilyen illatú parfüm?

Figyelt kérdés
Valami lágy púderillat vagy valami...

2020. jún. 19. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

A Vichy termékei között vannak nagyon enyhe illatúak, de a La Roche-Posay termékei között is találhatsz ilyet. Ezeket patikában tudod megvásárolni, ott biztosan tudnak segíteni.

Én a Dove Powder Soft izzadásgátlót használom, mellé parfümöt, nem volt gond soha.

Habár még nem próbáltam, de az Yves Rochernek van indiai gyapotvirágos golyós deója, szerintem ennek sem lehet különösebb illata.

Van kifejezetten illatmentes dezodor is, az Eszterkrém kínálatában. :)


Remélem tudtam segíteni!

2020. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiknek sincs erőteljes illata. Persze amikor fújod megcsap, de aztán lecseng.
2020. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem őket.
2020. jún. 22. 09:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!