Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik a sötét hajukat...

Lányok, akik a sötét hajukat kivilágosíttatták, megbántàtok a döntéseteket? Vagy akik ombre hajra váltottatok, megbántátok? Vagy megszerettétek?

Figyelt kérdés
Sokszor változtatom a hajam színét, mert egyszerűen nem tudom eldönteni melyik áll jobban. Eredetileg sötétszőke vagyok, de ki lettem teljesen szőkítve (amit anno akkori barátnőm csinált), ami hát inkább sárga volt, mint szőke. Majd bekentem sötétbarnára. Az folyamatosan kopott ki, szép ombre hatású lett a lenövéssel. Sokan dícsérték a hajam,hogy milyen gyönyörű ombre, pedig csak lenövéses volt. Viszont szép volt az átmenet. Ezt meguntam, és befestettem sötét barnára. Mondták, hogy sápaszt, meg öregít, és jobban állt az ombre. Úgy döntöttem elmegyek a fodrászomhoz, aki 2x kiszőkített. Csak a teteje volt barna. Viszont nem igazán tetszett, anyum szerint se állt jól, mert szerinte vagányabb vagyok. Úgyhogy megint sötétbarna lettem. Azonban nézegetem vissza a régebbi képeimet, amelyeken ombre voltam, és rájöttem, hogy hiányzik. Járt már valaki így? Vagy hasonlóan? :D

2020. jún. 19. 15:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Inkább sötét
Inkább ombre
8 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy világos bőröm, és barna szemem van. 23/L
2020. jún. 19. 15:45
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Én sötétbarnából lettem szőke, nagyon nagyon szerettem, csak nekem túl high maintenance volt, így két év után visszafestettem.
2020. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Én vörös vagyok eredetileg barnáról. A vörös fix, mert szeretem, kb kamaszkorom óta, de az árnyalat mindig változik. Volt már szőkébe hajloan világos és majdnem fekete is, amim csak a napfény csillogott vörösen. Voltam retro csíkos, melíros, ombrés, kétszínű, stb. Hangulat, évszak, meg még a fodrászom kedve alapján is, mert néha hagyom, hogy kísérletezzen. :D (Ismer, plusz mesterfodrász, szóval megbízom benne.)


Egyébként profi fodrász sosem használ egyetlen árnyalatot, ha nem is lesz teljesen ombre, de átmenetes igen, attol lesz természetes hatása.

2020. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eredetileg sötétbarna, szinte fekete hajam van. 11 évesen kezdtem festeni, azóta volt már szőke, vörös, fekete, ősz, kék, lila, a szivárvány minden színében pompázott már a hajam és hajtetoválással, mohawkal stb is kísérleteztem, de egy ideje megállapodtam a pink szín mellett. Évek óta magamnak vágom és festem.
2020. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ombre, balayage. Marhára utálom és bánom! Akármit kennek rá, ledobja a szőkítés. Előpigmentálják stb stb… Nem lehet tőle megszabadulni!
2021. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!