Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni mollis neutro...

Hol lehet kapni mollis neutro deo roll-on izzadásgátlót? Vagy legalább az utántöltőjét?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 webáruházat felhívtam, de mindenhol tartós hiánycikk, hiába van fenn az oldalukon. Valaki tudja hol lehet kapni?

2020. jún. 23. 11:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nagynehezen találtam...
2020. jún. 23. 13:58
 2/2 anonim válasza:

Néhány éve nekem is visszatérő problémám a Mollis Neutro Deo Roll-On izzadásgátló beszerzése. Időnként van egy hónapig, utána egy évig sehol nem kapható.


Ráadásul a gyártója sem túl készséges: sem e-mailre, sem sima postai levélre nem válaszoltak. Végül egy tértivevényes ajánlott levél után valaki felhívott, kelletlenül informált arról, hogy ők nem szállítanak, de az Auchan áruházak Fitopont boltjaiban, illetve Bellis patikákban kapható. Mondanom sem kell: egyik helyen sem volt!


Legutóbb hiába vettem egyszerre 10 darabot: fogyóban van, és megint nem kapok se égen, se földön.


Utántöltőt viszont nem veszek: kétszer is megjártam vele; mindkét alkalommal (különböző webáruházakból) olyan állítólagos "utántöltőt" kaptam, ami egy színtelen, víztiszta, szagtalan folyadékot (valószínűleg trényleg sima vizet!) tartalmazott. Nyoma sem volt benne felrázáskor sem az szuszpenzió fehér alkotórészének! Úgyhogy kidobtam vagy 15 üveggel --; utántöltőt nem rendelek többet!


Ha valakinek van biztos információja, hogy hol lehet kapni (golyósat: nem sprayt és nem utántöltőt!), örömmel venném a jelzést!

2021. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!