Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajból sötétbarna/fekete?

Szőke hajból sötétbarna/fekete?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon világos szőke (szőkített) hajam van de nagyon unom és nem is áll olyan jól, szeretnék váltani sötétbarnára vagy feketére (már vagy 5 éve gondolkozok a feketén de eddig nem mertem). Az lenne a kérdésem hogy ha ilyen világos hajból váltanék sötétre akkor mik a hátrányai? Csúnyán tud kopni? Nem kopik ki hamar? A hajszínező tartós marad? Szóval aki esetleg csinált már ilyet az kérem mondja el hogy mire számítsak!

2020. jún. 24. 20:35
 1/2 Banna97 ***** válasza:

Szia! Én nagyon világos barnából váltottam feketére:) a hajszínezőt nem ajánlom, minden hajmosásnál ereszt. Alapjában véve nem kopott a hajamból én havonta 1x festettem az elején, mikor már beivódik a belső hajszerkezetbe is akkor már ritkábban 2 havonta festettem.


Ettől függetlenül a feketét jól gondold meg, az a legmakacsabb festék amiből nem lehet aztán világosat varázsolni anélkül hogy ne menjen tönkre a hajad.


Ettől független ha úgy érzed jól állna vállald be, én sem bántam meg pedig már 5 éve fekete a hajam:)

2020. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Feketére vagy nagyon sötét barnára ne festesd rögtön, én valami világosabb árnyalattól haladnék, hogy megtaláljam a megfelelőt, a sötét festékek makacsak tényleg.

Bár az enyém vörösről lett barnásfeketére festve (ilyen az eredeti hajszínem is), az nagyon dobta le magáról a festéket eleinte, összesen 4x festettem 7 hónap alatt, mire megmaradt.

2020. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!