Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok, fiúk! Ti...

Hosszú hajú lányok, fiúk! Ti minden sportolás (futás, edzés bármi!) után szoktatok hajat mosni? Hogyan véditek a hajatokat sportolás közben?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha naponta mosnék haját, azzal teljesen tönkretenném. Olyankor fel szoktam kötni egy gumóba a fejem tetején. (Futni szoktam.)
2020. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2020. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szoktam. És?
2020. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, akkor naponta kellene mosnom. Balettozok, kontyban van addig a hajam, utána kiengedem és megfésülöm. Ugyanúgy mosom, mint amikor még nem sportoltam mindennap, nem látok változást, nem zsírosodik gyorsabban és nem büdös vagy ilyesmi. ha az lenne, megmosnám bár akkor kérdéses hogy tartanék-e 80 centis hajat. Lehet hogy ilyen esetben megelégednék egy éppen felkontyolhatóval.
2020. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanugy heti 2-szer mosom, mint amikor meg nem sportoltam. Az izzadsag nagyresze viz, nincs szaga.


Viszont edzes (+tusolas) utan rogton kibontom, hogy ne copfban szaradjon meg.

2020. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!