Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátorral szoktam kitépni...

Epilátorral szoktam kitépni az arcomon a szőrt, viszont utána pattanásos lesz az arcom miatta. Ajánlanátok valami krémet, vagy egyéb szert ami meggátolja ezt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Nem pattanásos lesz, hanem irritálja az arcbőröd az epillálás, később meg szőrbenövés vagy szőrtüsző gyulladás.

Amúgy pl a Sabanak van szőrtelenítés utáni nyugtató krémje.

Sokat segíthet a rendszeres (heti 1-2) hámlasztás is.

Bár a helyedben más szőrtelenítési módszer után néznék, mert az arc bőre sokkal érzékenyebb, mint pl a lábadé és az epilátor könnyen irritálhatja.

2020. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Arcra való hideg gyanta csíkot használj. Az elég kíméletes, de hatásos. Én Veet-et szoktam. Van érzékeny bőrre is. Kipróbáltam korábban másokat is, de azok kevésbé voltak hatékonyak.

Epilátornak meg van olyan kiegészítője, amit arcnál kell használni. És rendszeresen kell fertőtleníteni. Nem biztos, hogy jót tesz, ha pl. a hónaljad után mész rögtön az arcodra vele.

2020. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve arcra van még krém is, ami kioldja a szőrt. Rossmannban és DM-ben is lehet kapni. Én is azt használom és nekem bejött. :)
2020. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is krémezem
2020. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!