Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lecserélnem a sima...

Érdemes lecserélnem a sima hajvasalómat egy gőzölős hajvasalóra? Mennyivel jobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Babyliss (I-Pro ST387E) hajvasalóm van. Igazából nincs vele semmi bajom, teszi a dolgát rendesen. Max annyi, hogy mostanában nem marad olyan szög egyenes, hanem kicsit behullámosodik, de ez a időjárásnak is köszönhető. Általában heti 1x szoktam vasalni 200 fokon a hajamat és kibírja a következő hajmosásig egyenesen.


A minap szembe került velem egy gőzölős hajvasaló reklám és jobban utána is néztem. Sok ember azt írta, hogy valóban sokkal jobb és tovább bírja a haja, viszont azért voltak jó páran akik azt írták, hogy az elején még jó volt a hajvasaló, de utána nagyon elkezdett töredezni a hajuk tőle.

Akiknek van gőzölős hajvasalójuk, ti mit tapasztaltatok vele?

Én ezt a kettőt néztem ki magamnak, de nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni

1.MAGIC HAIR MAGIC STEAMING IRON GŐZÖLŐS HAJVASALÓ

2.L'OREAL STEAM POD


Mind a kettőről mondtak nagyon jó, de azért rossz véleményeket is. Persze tudom, hogy nem mindenkinek ugyan olyan a haja. Az én hajam derékig érő vékonyszálú, de azért dúsnak mondanám.

Szerintetek megéri a drágábbikat megvenni(l'oreal), vagy bőven megteszi az olcsóbb is(magic hair)? Egyáltalán megéri beruházni egy gőzölős hajvasalóra, vagy maradjak inkább a megszokottnál?



A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 27. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Babyliss sima hajvasaló
magic hair gőzölős hajvasaló
l'oreal steam pod
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A gőzölős hajvasaló mindenképpen jobb a hajadnak és nem is roncsolja annyira. Ráadásul sokkal tovább egyenes marad. (nem kell lepontozni, ha nem értesz egyet, ez a saját tapasztalatom.)
2020. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is gőzölős hajvasalóm van, sokkal jobban szeretem, mint a sima hajvasalómat. Puhább lesz, és nem kelti azt a nagyon szög egyenes hatást.

Ráadásul tényleg kevésbé roncsolja a hajat, mint a sima, megéri inkább arra kidobni a pénzt, mint egy simára.

2020. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem Imetec Belissima B100 gőzölős hajvasalóm van. Hajmosástól hajmosásig egyenes marad a hajam, mióta ezt használom. Kb 5 nap telik el a két hajmosás között. Sima hajvasalóval csak 1 napig tartott az egyenes haj. A forró gőz megnyitja a hajszálakat, és beleépíti a vizet a hajszálakba, azaz hidratálja, ettől puha lesz. A sima hajvasaló azért töri szét a hajat, mert kiszárítja a vizet belőle. Vagyis a két technológia pont ellentéte egymásnak: az egyik hozzáadja a vizet, a másik meg elveszi. És pont ettől ilyen jó a gőzölős hajvasaló :)
2020. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó vagyok: A Steampod azért jobb mint a többi, mert magasabb víznyomással, és folyamatosan fújja a gőzt, így több vizet tud a hajszálakba építeni. Az enyémnek pici tartálya van, egy vasalás alatt 2x-3x fel kell tölteni a víztartályt, hogy az egész hajamra elég legyen. (A mellemig ér a hajam.) A Steampodnak nagy tartálya van, azt csak egyszer kell feltölteni.
2020. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!