Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is kevés lánynak/n...

Szerintetek is kevés lánynak/nőnek áll jól a rövid haj?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Kb. hasonló arányban áll jól a hosszú, a közepes és a rövid.

Mivel mindenki más. Nem ugyanaz a jó mindenkinek.

2020. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen, egy lány hosszú hajjal a legszebb!
2020. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon bejön a rövid haj, sokkal több nőnek állna jól, mint ahányan bevállalják.
2020. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy jól áll neki; de attól még fiús. Tehát rengeteget veszít szerintem egy nő a nőiességből, ha feláldozza a hosszú haját a vagányság oltárán. Vagy ha mondjuk nem is a vagányság, hanem mondjuk a praktikum is vezérli, hogy mondjuk nem kell mindig fésülgetni, mert mondjuk annyira rövid.
2020. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen rövidre gondolsz pl váll, állig erő az több embernek áll jól, de függ az arcformától. A fiús tényleg rövid haj az nemsok mindenkinek áll jól, de akinek igen annak nagyon pl Scarlett Johansson. Mindenki olyan hajat hordjon, vágasson a mi tetszik neki, a haj visszanő. Én jobban szeretem magamon a rövid hajat. "Fiús "rövid hajam sose volt és nem is valószínű, h lesz. Sokkal jobban érzem magam a vállig erő hajammal, mint a fenékig erő hajjal.
2020. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!