Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vattakorongot ajánlotok...

Milyen vattakorongot ajánlotok? Tonik felvitelére kell, sminkelni (még) nem sminkelek. Minél puhább legyen, lehetőleg ne foszoljon szét. Nem baj, ha csak az egyik oldala használható, mert úgyis csak egyszer törlöm át vele az arcom.

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam Lidl-ben venni a Cien márkát. De igazából ezeknek az igényeknek bármelyik megfelel.
2020. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
legolcsóbb is jó.. isana, cien ;)
2020. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a Lidl-ös cien márka a kedvenc, egyébként ugyanaz az aldi saját márkás is valamivel drágábban. Ezek nem foszlanak, a minőségük rendben van és olcsók.
2020. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dm ben szoktam venni vagy rossmanban a nagyobb vagy ha nincs a kisebb kiszerelesu ebelin.
2020. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is a Lidl-ben kapható Cien vattakorong vált be nagyon. :)
2020. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!