Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a lányról?

Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 4. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Most mit gondoljunk? Véleményt kifejteni erről nehéz :/ szerintem ez egy betegség lehet hogy nagy a honajszre
2020. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

vagyis itt a galériánál az elsőnél:


[link]

2020. júl. 4. 17:22
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Mit gondolok?

Ha ő így érzi jól magát akkor nyugodtan csinálja :)

2020. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
A raszta haj nem jön be, de amúgy elfogadnám.
2020. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez a jó csinálja. Én nem lennék képes meghagyni a szőrt sehol se a testemen.
2020. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Mit gondoljak? Maximum eszembe jut, milyen messzire távolodtunk saját természetadta valónktól, hogy egy sima hónaljszőrzettel világhírre lehet szert tenni. Amúgy meg nem nagyon érdekel a cikk, mindig is bejött a hónaljszőr, de nem lehet okom panaszra ebből a szempontból (sem).
2020. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek nem gáz, és nyiltan felvállalhatjuk a hónaljszőrünket nőként?
2020. júl. 4. 20:25
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

"akkor szerintetek nem gáz, és nyiltan felvállalhatjuk a hónaljszőrünket nőként?"

Ebben a kérdésben szerintem ne az itt olvasott hozzászólások alapján juss konklúzióra. (6-os voltam)

2020. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát mondjuk a 4-es 6-oson lehet megszólnának érte, vagyha olyan közegbe kerülsz.

de pl. én olyan középsuliba jártam ahol ez tök oké volt, több lány is lazán meghagyta, senki nem szólta megőket.

2020. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Most van egy ilyen feminista irányzat, hogy meghagyják a szőrt. Divatba még nem jött, úgyhogy lehet, hogy számíthatsz beszólásokra, vagy legalábbis rosszalló pillantásokra, ha meghagyod.

Nekem nem tetszik a szőr, de valóban költséges, kellemetlen folyton szőrteleníteni, és jó lenne, ha nem várnál el a nőktől, hogy mindig tökéletesen szőrtelenek legyenek.

2020. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!