Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolsz arról hogy ha...

Mit gondolsz arról hogy ha egy lánynak pajesza van?

Figyelt kérdés

Kis korom óta van pajeszom lány léttemre, és az idő teltével egyre jobban zavar. Próbálom elfogadni, mert azt hallottam hogy jobb ha nem csinálok vele semmit mert lehet hogy rosszabb lenne ha elkezdeném gyantázni például.

Ti mit gondoltok erről? Mennyire zavar titeket egy lányon ez ha csak úgy ránéztek, és megpillantjátok?



2020. júl. 6. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szedesd le. Vagy vegyél gyantát. Max pár naponta újra le kell szedni de istenem nem nagy dolog
2020. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne már! Sajnálod a kozmetikustól azt a kemény 500 forintot? (max 1000, puccos helyen)
2020. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen pajesz? A halántékon lévő hajrá gondolsz, de az nincs mindenkinek????
2020. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom rá a pénzt😅. Inkább attól tartok hogy ha vissza nő, akkor rosszabb lesz mint most
2020. júl. 6. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire eros. Szerintem azt ami van olyan hosszu, hogy lofarokba bele tudd fogni, azt felesleges bantani. Szerintem mindenkinek ugy "szorosodik" a feje, ahogy az arcahoz illik. Tudja ezt a termeszet. Kulonben ha legyantazod meg rosszabb lesz en is kiprobaltam mert zavart, es hulyen nezett ki. Utana inkabb lenovesztettem, es nagyon szep. Szerintem ennyi hajnak kell, hogy legyen a ful elott, mert fura ha csupasz. Meg igy megnezve es utolag visszagondolva, nem is ertem mi volt a problemam.
2020. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de én nem szedem le. Engem nem zavar és szerintem egyáltalán nem is csúnya stb., így természetes. A semmit nem lehet szőrteleníteni, tehát igazából tök mindegy milyen szőrtelenítési módszert választasz rá, mindenképpen meg kell hagyni egy kicsit, hogy aztán le tud szedni... na most szerintem borostásan, növekedő szőrökkel az arcomon sokkal hülyébben néznék ki mint így, hogy szimplán ott van a többi hajammal együtt.
2020. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lánynak nincs pajesza. ahogy fiú is levágja. ez nem az őskor csajok. és nem is a 60-as évek fickók. no more pajesz. le a hosszú pajeszokkal!
2021. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!