Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét haj,barna szemhez...

Sötét haj,barna szemhez szerintetek mennyire illik a barna bőr?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék természet ellenes lenni.Hosszú sötét hajam van,fekete,barnára vagy padlizsánra festem általában.Tavaly nyár óta sem napozás,se szoli szerettem volna minél világosabb lenni.Kipróbáltam de valahogy olyan sápadt vagyok már meg is szóltak,hogy mi van velem annyira sápadt vagyok.

De nemtudom,szerintetek nem hat közönségesen?Nen túl tucat ez a sötét haj barna bőr kombó.Olyan tipikus szolis csajos hatást kelt és sajnos néztem ki már úgy,estem átt a ló túlsó oldalára.

Mi a véleményetek a barna bőrröl?



2020. júl. 8. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Nem a barna bőrtől lesz az ember közönséges. Ha hozzá tetovált szemöldököd, száj feletti piercinged, töltött szád, műszempillád, kikékült rózsa tetkód van, na az szolipicsás.
2020. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
71%
Fesdd be a hajad vörözsre, csináltass piercinget, egy neked tetsző és jelentéssel bíró tetoválást(egyébként nekem a fehérebb lányok sokkal jobban tetszenek)
2020. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Padlizsánra festettem vannak piercinjeim is és tetoválásaim is.Marad a világos bőr ;)
2020. júl. 20. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!