Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is pattanásos lett a...

Másnak is pattanásos lett a bőre maszk viselése miatt?

Figyelt kérdés

Egy ideje elszaporodtak a pattanások az államon. Korábban is voltak ott, de csak kevés.

Az jutott eszembe, hogy a maszk viselése miatt lehet.


Más is tapasztalja ezt?



2020. júl. 10. 02:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
65 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem barátnőm mondta, hogy nagyon csúnya lett a bőre a maszk miatt. Neki munkaidő alatt végig viselnie kell.

Én csak akkor veszem fel, amikor megyünk valahova - vásárolni pl. - de szerencsére nem tapasztaltam pattanásokat miatta.

2020. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
nekem is jöttek elő az államon
2020. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem azelőtt is voltak, szóval nincs összefüggés.
2020. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Rajtam még maszk sem igen volt ezalatt a bohóckodás alatt.


Egyébként én nekem ezelőtt nagy problémáim voltak a pattanással de most a nap szépen leszárította. Próbálj te is napozni kérdező. Az sokat segít.

2020. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Nem légmentesen záródó műanyag maszkot hordok, hanem könnyű textilt.

2020. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Hármas? Ha neked előtte is voltak, akkor nincs összefüggés?! Idióta... Komolyan. Agy nulla.
2020. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Girlll3 ***** válasza:
86%
6-os, ha azelőtt is voltak és most is ugyanannyi van, akkor nincs összefüggés, nincs rá semmi negatív hatással a maszk viselése... Ezért nem tudom miért idióta a válaszoló.
2020. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Sziasztok,kérlek ne menjetek napra naptej nélkül,ez kifejezetten pattanásos bőrnél fontos..lehet hogy úgy néz ki mind ha segítene de igazából csak rosszabb lesz,ha gondoljátok kérdezzétek meg akármelyik bőrgyógyászt ő is ezt fogja mondani,a naptej(uv védelem) a legfontosabb a bőr egészsége,szépsége és fiatalsága érdekében
2020. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2020. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Hármas vagyok, igen, azért nincs összefüggés, mert pont az állam már a kötelező maszkviselés előtt is pattanásosabb, mitesszeresebb volt, mint az arcom többi része. Pedig nem hordok garbót meg semmi olyat, ami irritálhatná. És én nem látok különbséget a mennyiségben az előtte és utána időszakban. Nem értem, ezért miért lennék én a hülye.
2020. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!