Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, borotvát, epilátort,...

Lányok, borotvát, epilátort, vagy gyantát használtok? 23/L

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Borotva
Epilátor
Gyanta
40 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyantáztatok, már 2 éve. Borotvát csak akkor használok, ha tudom, hogy nagyon hosszú lenne, mire kozmetikushoz megyek (De úgy időzítem hogy utána 8-10 nap akkor is teljen el, hogy ki lehessen szedni).
2020. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lábamra borotvát, bikinivonalra krémet, kezemre epilátort, bajszomra pedig gyantát.:DDD
2020. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyantaztatom az intim reszt es a honaljamat

Labamon borotva

2020. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lábamra epilátort, hónaljamra borotvát vagy gyantát.
2020. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én mindhármat, attól függ, mennyi időm van, hová megyek, milyen testrészről van szó stb.

Karomon lábamon, hónaljon többnyire epilátor párhetente. Ha hirtelen kell szőrteleníteni és rövid ideig 'kell' simának maradni pl. 1-2 napig, akkor borotva a hónaljon és lábon, intim meg mindig gyanta.

2020. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az intim részt, és a lábatokat ti gyantázzátok magatoknak, vagy kozmetikus? Én borotvát használok, de már másnap szúrós a lábam :/ Ráadásul eléggé világos a bőröm
2020. júl. 11. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak kozmetikusnál gyantázzátok. Egyszer megpróbáltam a lábamon, de a fele bent maradt... biztos meg lehet tanulni, de nekem olyan lassan nő, plusz világos színű hogy bőven elég 2 havonta leszedetnem, így nem vesződök vele.

Intim részen sose próbálnám meg magamnak, így is megviseli a bőrömet, pedig nagyon jól csinálja a kozmetikusom.

2020. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!