Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotva és borotvahab...

Milyen borotva és borotvahab lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Jelenleg szőrtelenítő krémet használok, viszont elvileg nem a legjobb a bőr számára. Légy szíves segítsetek, hogy mi lenne a legmegfelelőbb.

2020. júl. 18. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a habot nem szeretem, mert gazdaságtalan, jobban bevált a zselé vagy az olajos cuccok, Dm-nek és Avonnak is van. De a hajbalzsam is jó. Borotvából női borotvát használok, Wilkinsont vagy Gilettet, eldobhatót, de használtam már olyat is, aminek csak a feje volt cserélhető, úgy vettem észre, hogy azt is ki kell cserélnem pár használat után, mert már nem borotvál, de az eldobhatót sem kell 1-2 használat után eldobnom, 4-5 alkalmat kibír. Férfiborotvát is próbáltam, de az nem vált be, túl nagy volt és nem mozgott a feje és semmivel sem volt olcsóbb, mint az azonos kategóriájú női.
2020. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!