Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőr alatti pattanással mihez...

Bőr alatti pattanással mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Fogpiszkálóval óvatosan felnyitottam, éppen csak egy picikét a bőrfelületet(és a végén ezt megfelelően fertőtlenítettem is, illetve közben is), és tízperces szenvedés alatt ki tudtam csenni belőle kis tartalmat, aztán két napig még ezt naponta megcsináltam, és ürült, viszont utána pár napig nem nyúltam hozzá, és most nagyobb lett. Most is sikerült valamit kiszedni belőle, de az elején egy ideig csak vér jött.


Itthon nem tudom megoldani? El lehet tüntetni? Hagyjam békén? Menjek bőrgyógyászhoz?


Azt gondolom, hogy a tokot kéne eltüntetni onnan, ami termeli, de mivel egyre nagyobb(bár még nem vészesen, de azért jóval nagyobb, mint először volt), egyre nehezebb lesz. Mit tegyek vele?



2020. júl. 18. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel már én is megjártam, de saját tapasztalat szerint csak rosszabb lesz, ha piszkálod, szóval legközelebb az ilyenhez inkább hozzá se nyúlj és akkor pár nap alatt magától eltűnik. Ha nyomkodtam, csak foltot hagyott maga után, ami aztán sokkal lassabban tűnt el.
2020. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából mennyi idő? Két hónap, nagyjából, vagy több is? Szerencsére olyan helyen van, ahol egyáltalán nem látszik, szóval akármennyit tudok várni🤣
2020. júl. 18. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy, bár biztos változó azért, de 1-2 hét alatt nekem mindig elmúltak ha nem piszkáltam.
2020. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább egy bőrgyógyászhoz mennék el vele, pár perc alatt kiszedni.

Nem is értem, hogy a fogpiszkáló hogy jutott eszedbe? Huhhh

2020. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne turkálj benne, nekem pár nap (max 1 hét) alatt el szokott múlni
2020. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!