Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendkívül száraz bőr esetén...

Rendkívül száraz bőr esetén mit tehetek?

Figyelt kérdés
Olyan száraz a lábszáramon a bőr, hogy pikkelyes és hámlik. Testápoló nem segített. Esetleg ha vastagon bekenem és betekerem fóliával?

2020. júl. 22. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Válts olyan tusfürdőre ami kifejezetten ilyen bőrre van. Testápolóból is ilyen típusút vegyél.


Nem tudom mivel szőrtelenítessz, de ha pl krém, akkor abból is van ilyen bőrtípusra való.

2020. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha "pikkelyes" nem csak száraz és hámlik, akkor szerintem keress fel egy bőrgyógyászt, hátha ekcéma/seborhea/allergia vagy egyéb bőrbetegség.

Addig is kímélő tusfürdőket használj és amíg még nedves a bőröd fürdés után kend be minnél "testesebb" testápolóval.

2020. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Erre való választ én az interneten, megbízható oldalon a bőrgyógyásszal összefüggő rovatokban keresném!
2020. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!