Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés (elektr...

Végleges szőrtelenítés (elektrolízis) férfi lábán, mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 27. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár a mai világban már nem elítélendő, ha egy férfi is trimmeli, gyantázza, vagy borotválja magát, én még is azon a véleményen vagyok, hogy legalább a végtagokon érdemes meghagyni a természetes szőrzetet. Ennek ellenére én rosszabbra számítottam, amikor betöltettem a képet. Ha ő így érzi jobbnak, akkor nem különösebben látom megvetendőnek a döntését. Mondjuk én nem valószínű, hogy fogok magamon ilyet csináltatni.
2020. júl. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dávid86 ***** válasza:
100%
Jó az, mostanában már nagy a szabadság. Egyébként én tervezem, de csak ipl-lel. Az elektro nekem már drága. Van ahol azzal csináltattam meg, de az kisebb felület volt. Sok sikert!
2020. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nincs baj a férfi szőrtelenítéssel,aki jár strandra, láthatja, hogy egyre többen csinálják. Ugyanakkor nem árt ha egy férfinek mégis csak van valami férfias jellege, kisugárzása. A képen látható srácnak, számomra nincs ilyen. Ránézek és az jut róla eszembe, hogy b...zi, és ez nem a szőr hiányának tudható be. Szóval ha valaki szőrtelenít, attól még nem kellene minden férfias jelleget elveszítenie.
2020. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem a szőrtelenséggel van baj, hanem az összképpel, főleg a nadrágra gondolok. Ha hetero vagy, mindenképp érdékes... De még melegként is azért merész választás szerintem
2020. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen vékony, karcsú, csinos srác esetében rendben van. Ehhez a csinos testhez, ezekhez a karcsú lábakhoz nem illene a dzsumbuj, de még a ritkább szőrzet sem. Viszont egy macis srácon meg éppen a teljes szőrtelenség lenne furcsa.
2020. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem tetszik, nem mondom, hogy elítélem, de pl. nem választanék magamnak olyan partnert, akinek szőrtelen a lába. Egy férfi, legyen férfias. Tudod mire gondolok, ugye?! Látszódjon rajta, hogy igen, ő egy igazi férfi!!
2020. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább tűnik egy szerkesztett képnek.
2020. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Szörnyű. Kisfiú, gyerekes, éretlen.
2020. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dávid86 ***** válasza:
52%
Hát az utolsó hozzászólónak (8.) eléggé maradi a gondolkodásmódja. Nők (szerintem) 10 milliói gyantáztatják az intim részüket, ebből a nagy számból pár 100000-nek biztos babap*ncija van, és akkor az mind gyerekes, mi, illetve ezeknek a nőknek a partnere mind pedofil mert a gyerekes kinézetű, közben teljesen érett nemi szervre bukik. Hagyjuk már, ideje modernizálni a gondolkodást is.
2020. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9

A reklámnak bedőlt EURÓPAI nők szórtelenítenek.

A reklámnak bedőlt ÁZSIAI nők műszőrt ragasztanak.


Ez a modernizmus, a mindenki költsön arra, ami más, mint a neki természetes.

2020. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!