Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz göndör hajra tudtok...

Száraz göndör hajra tudtok nekem konkrét terméket ajánlani? Képet privátban tudok küldeni.

Figyelt kérdés

A hajamat soha nem hajszárítózom, nem is fésülöm. Régen szedtem hajvitamint, viszont közben vegetáriánus lettem, a vitaminban pedig volt zselatin is, ezért azt abbahagytam.


A hajam kb váll alá érő, festett, viszont növesztem le. Eddig kb. 10 centi van lenőve, de teljesen szeretném, majd a törött véget levágatni.

Egyenletes hosszúságú, viszont hátul sokkal jobban felgöndörödik száradás után, mint elöl, így olyan, mintha elől hosszabb lenne.


Tudtok konkrét sampont, balzsamot ajánlani, ami nektek bevált? Esetleg valami pakolást, vitamint?

(Lehetőleg ne túl drágát, mert nincs saját keresetem, anyámat pedig nem érdekli milyen a hajam egészsége:/ Valamilyen könnyen beszerezhetőe gondoltam(rossamann, dm, ilyenek), hogy meg tudjam magamnak venni.)



2020. júl. 30. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek közül válassz! Szívesen javasolnék valami konkrétat, de egyelőre én is csak kísérletezem. Az almaectes öblítést is kipróbálhatnád:)

Szerintem érdemes lenne továbbra is szedni hajvitamint, biztos van abból is valami vegán változat. :)

2020. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, ha küldesz képet, adok tanácsot😃

Egyébként így látatlanba a garniel hair food pakolást ajánlanám, nature box sampont.

2020. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi, mar vettem:)


A nature box makadandios samponjat es balzsamjat. A balzsamban tudom, hogy van alkohol, de nem talaltam mast:/

2020. aug. 9. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Cgm rutint nem nehéz össszerakni, van cgmes facebook csoport is.
2021. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!